Знання не менші, ніж у хірурга: Галина Величко понад півстоліття працює операційною сестрою (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.04 € 32.79
Знання не менші, ніж у хірурга: Галина Величко понад півстоліття працює операційною сестрою (Фото)

За стільки років праці - тисячі врятованих життів.

Фото з фейсбук-сторінки Луцької міської ради.

Знання не менші, ніж у хірурга: Галина Величко понад півстоліття працює операційною сестрою (Фото)

Учора відзначали Міжнародний день медичної сестри операційної. Крім того, виповнюється 40 років з початку функціонування операційного блоку у Луцькій міській клінічній лікарні

У 14 операційних залах нині працюють 22 медсестри. Наймолодшій - 22 роки, найстаршій понад 70. У минулому році хірурги виконали більше 8,5 тисяч операцій. Їм допомагали і забезпечували надійних тил, розуміючи з півслова, із погляду медичні сестри.

«Операційна сестра - це універсальний спеціаліст, який володіє великим багажем знань з різних галузей медицини, починаючи від обробки операційного матеріалу, контролю над дотриманням асептичних вимог і закінчуючи фізіологією та анатомією», - розповідає старша медична сестра операційного блоку Людмила Павшук, яка не лише організовує роботу медичних сестер, а й згуртовує, спонукає до розвитку свій колектив, організовує відпочинок.

«Я всіх люблю. Я дорожу ними. Вони - найкращі. Таких як в нас немає в жодному відділенні. Я рада бачити усмішки моїх дівчат. Я надзвичайно ціную тих, хто віддав роботі тут майже все своє життя. Ми пам«ятаємо і бережемо свою історію», - каже Людмила Павшук, показуючи альбом із літописом операційного блоку.

Операційна сестра - це універсальний спеціаліст, який володіє великим багажем знань з різних галузей медицини, починаючи від обробки операційного матеріалу, контролю над дотриманням асептичних вимог і закінчуючи фізіологією та анатомією.

Колектив з теплом згадує свого попереднього керівника Галину Григорівну Карголь, яка трудилася старшою медичною сестрою з 1980 по 2012 рік.

52 роки працює операційною сестрою Галина Костянтинівна Величко. В оперблоці нашої лікарні - з моменту відкриття. Активна, енергійна, досвідчена є наставником і прикладом для молоді.

З грудня 1980 року трудиться в оперблоці Тетяна Миронівна Самарчук - професіонал своєї справи. Має унікальну пам’ять: все знає і до дрібниць пам’ятає, кажуть колеги.

Читайте такожЩоб врятувати важкохворих: у Ковелі запрошують здати кров тих, хто вже перехворів на COVID-19

Також, понад 30 років стажу у Тетяни Іонівни Німеровської і Любові Станіславівни Зуєнко, Ганни Павлівни Павлюк і Надіїї Зіновіївни Денисюк, висококласних спеціалістів, хороших позитивних людей, яких надзвичайно любить і поважає молодь.

Не відстає від усіх Юлія Когут, у якої лише 3 роки операційного стажу. Відповідальна, старанна, вчиться і розвивається.

«Ми всі вступили на професійний шлях в операційній, і залишаємося вірними своїй професії. Щодня поспішаємо на свої робочі місця, щоб виконувати важливу і відповідальну роботу, в центрі якої життя і здоров'я людини. Наші знання, чуйність, здатність до високої концентрації уваги, фізична і емоційна витривалість потрібні кожному пацієнтові. Тому, я бажаю всім своїм колегам: медичним сестрам і молодшим медичним сестрам, адже ми робимо одну спільну справу, міцного здоров'я, професійних успіхів, благополуччя, оптимізму, досягнення всіх поставлених цілей», - зичить старша медична сестра операційного блоку Людмила Павшук.

 
 
 
Джерело: Луцька міська клінічна лікарня