На Волині побудують новий комбікормовий завод - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
На Волині побудують новий комбікормовий завод

На підприємстві будуть виробляти комбікорми з пшениці, кукурудзи, ячменю та сої.

Фото agronews.ua.

На Волині побудують новий комбікормовий завод

Загалом на новому заводі планується потужність виробництва 30 т/год, а також 2-змінний режим роботи

У Локачах побудують новий комбікормовий завод, який дасть змогу створити додаткові робочі місця на Волині. Про це розповів Степан Штуль, заступник директора з виробництва ТзОВ «Агротехніка», пише agronews.ua.

«Зараз працюємо над пропозиціями іноземних фірм, які виготовляють обладнання для комбікормових заводів. Ми вже мали зустрічі із деякими інженерами-проектантами європейських підприємств», — зазначив він.

До компанії приїздили делегації швейцарської компанії Bühler, австрійського міжнародного машинобудівного концерну Andritz AG, голландської промислової компанії Ottevanger Milling Engineers, німецьких компаній BDW Feedmill Systems GmbH&Co і Amandus Kahl.

За його словами, до компанії приїздили делегації швейцарської компанії Bühler, австрійського міжнародного машинобудівного концерну Andritz AG, голландської промислової компанії Ottevanger Milling Engineers, німецьких компаній BDW Feedmill Systems GmbH&Co і Amandus Kahl. Свої пропозиції надали і з польської фірми TESTMER.

Читайте також: Ціни на цукор та яйця зросли на 50% за рік.

«До слова, обладнання останніх встановлене на Турійському та Локачинському комбікормових заводах. Саме з представниками TESTMER та Andritz AG ми мали зустріч безпосередньо на виробництві в Польщі», — додав заступник директора з виробництва.

Зазначається, що загалом на новому заводі планується потужність виробництва 30 т/год, а також 2-змінний режим роботи. На підприємстві будуть виробляти комбікорми з пшениці, кукурудзи, ячменю та сої. Корма призначені для всіх видів сільськогосподарських тварин та птиці, зокрема, для бройлерів.