Ковельському ліцею хочуть присвоїти ім’я Бориса Клімчука - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
Ковельському ліцею хочуть присвоїти ім’я Бориса Клімчука

Борис Клімчук двічі був головою Волинської облдержадміністрації.

Фото Сергія Наумука.

Ковельському ліцею хочуть присвоїти ім’я Бориса Клімчука

Колектив ліцею №11 м. Ковеля ініціює присвоєння закладу імені першого директора Бориса Клімчука

З ініціативою присвоїти ліцею №11 ім’я першого директора, педагога, державного, політичного та громадського діяча Бориса Клімчука виступив колектив закладу. На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ї і молоді та релігії директор ліцею Галина Сидорук попросила депутатів підтримати їхнє прагнення, інформує Ковельська міська рада.

Як вона зазначила, у березні Борису Клімчуку виповнилося б 70 років і саме до цього ювілею вони й хочуть приурочити цю подію. Втім, ще у 2016 році вчительський та учнівський колективи започаткували чотирирічний проект «Присвоємо школі ім’я Бориса Клімчука». 

Ще у 2016 році вчительський та учнівський колективи започаткували чотирирічний проект «Присвоємо школі ім’я Бориса Клімчука». 

– Борис Петрович будував нашу школу, будучи на посаді головного інженера. За рік йому вдалось це зробити. З 1982 по 1990 - директор закладу. За цей час він став одним з кращих не лише на Волині, а в Україні. Як вчитель він був неперевершеним. Ми на нього всі рівнялись. Як керівник він умів мотивувати. Сам був дуже успішним, талановитим, – зазначила Галина Сидорук. – Це — державницька людина. Він двічі очолював нашу область, був Повноважним послом в Литві та Азербайджані. Дуже багато зробив для країни та Волині, зокрема. Для нашої школи буде великою честю, коли вона носитиме ім’я такої великої людини, нашого колеги і земляка.

Комісія рекомендувала затвердити проект рішення на сесії, яка відбудеться через тиждень.