Курси НБУ $ 39.55 € 42.06
Роман Яремчук відзначився забитим м'ячем за «Гент» і був визнаний кращим гравцем матчу

Оце так!

Фото twitter.KAAGent

Українець є справжньою зіркою своєї команди

Український нападник «Гента» Роман Яремчук відзначився забитим м'ячем у матчі 27-го туру чемпіонату Бельгії проти «Мехелена», за який виступає інший українець - Мар'ян Швед.

Поєдинок завершився з рахунком 1:1, а Роман зіграв усі 90 хвилин. На 10-й хвилині він зрівняв рахунок на табло і не дозволив своїй команді програти. Колишні гравці львівських «Карпат» Швед та Ігор Пластун («Гент») пропускали цю гру через травми. Роман Безус («Гент») не потрапив у склад, інформує УНІАН.

В чемпіонаті Бельгії цей гол став для Романа 14-м у 22 матчах і дозволив піднятися на третє місце в списку бомбардирів ліги.

«Українська зброя», «Український снайпер», «Не хотілося, щоб такий гравець залишив нашу команду», «Роман - справжня знахідка», - пишуть у соціальних мережах вболівальники «Гента».

Після 27 турів «Гент» посідає 12-те місце турнірної таблиці Ліги Жюпіле. «Мехелен» на 7-й позиції, що дає право на єврокубки.

Зазначимо, що за цей матч портал Whoscored поставив оцінку Яремчуку - 7,5! Найкращий в складі обох колективів!