Стало відомо, кому віддадуть майно, яке забрали у Медведчука - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.27 € 32.60
Стало відомо, кому віддадуть майно, яке забрали у Медведчука

Конфісковане в кума Путіна планується передати Нацагентству з розшуку та управління активами, отриманими від корупційних злочинів.

Фото oligarh.media.

Стало відомо, кому віддадуть майно, яке забрали у Медведчука

Майно частини нафтопродуктів тимчасово зберігатиметься «Укртранснафтою»

Майно частини нафтопродуктопроводів «Самара – Західний напрямок» і «Грозний – Армавір – Трудова», що проходять територією України, планується передати на тимчасове зберігання до АО «Укртранснафта», а потім АРМА зможе виставити його на конкурс з продажу або передачі в управління. Про це йдеться у публікації LB.ua.

«Зараз майно «ПрикарпатЗахідтранс» планується передати Нацагентству з розшуку та управління активами, отриманими від корупційних злочинів (АРМА) для проведення конкурсу з продажу або передачі в управління об'єкта. Але поки активи збираються передати в тимчасове зберігання «Укртранснафті», - йдеться у матеріалі.

Націоналізація нафтопродуктопроводу не матиме суттєвого впливу на ринок дизпалива. Нестатки дизпалива можуть бути покриті за рахунок збільшення поставок по морю з Туреччини та за рахунок національного Кременчугского нафтопереробного заводу.

Націоналізація нафтопродуктопроводу не матиме суттєвого впливу на ринок дизпалива.

Нагадаємо, що Рада національної безпеки і оборони також доручила Кабінету міністрів вжити заходів для збереження та експлуатації частини нафтопродуктопроводів загальною протяжністю 1 433 км, що проходять через територію України.

Читайте також: У церкві, де батюшка привітав Путіна з днем ангела, провели першу літургію українською

Мова йде про ділянку нафтопродуктопроводів Самара - Західний напрямок і Грозний - Армавір - Трудова, яка проходить територією України. Вона у 2018 році була виведена з державної власності та передана в користування російським комерційним структурам і компаніям, афільованим з нардепом Віктором Медведчуком.