У Володимирі кров для лікування хворих на коронавірус збиратимуть в тих, хто одужав від нього - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
У Володимирі кров для лікування хворих на коронавірус збиратимуть в тих, хто одужав від нього

Закликають охочих стати донорами.

Фото pixabay.com.

У Володимирі кров для лікування хворих на коронавірус збиратимуть в тих, хто одужав від нього

У Володимирі-Волинському кров одужалих від коронавірусу збиратимуть для лікування хворих. Про це повідомляє Володимир медіа з посиланням на сайт міськради.

Матеріал братимуть у Володимир-Волинській станції переливання крові в людей із позитивним результатом дослідження на наявність антитіл. Пізніше плазму передадуть вітчизняним виробникам лікарських засобів з подальшою переробкою і виготовленням препарату, який у разі успішного проходження клінічних випробувань буде використовуватися для лікування хворих коронавірусом у важкому стані.

Матеріал братимуть у Володимир-Волинській станції переливання крові в людей із позитивним результатом дослідження на наявність антитіл.

Про це повідомляють у відділі з питань охорони здоров’я виконавчого комітету міськради. Кабінет Міністрів ухвалив механізм реалізації експериментального проєкту із заготівлі гіперімунної плазми крові, яка містить антитіла до SARS-CoV-2, з подальшим виготовленням імунолгобулінів для лікування COVID-19.

Рішення стосовно реалізації експериментального проєкту закріплено у постанові Кабінету міністрів України від 9 жовтня 2020 N 965. До його реалізації долучилася і Володимир-Волинська станція переливання крові.

Тож відтепер мешканці Володимир-Волинської територіальної громади, які перехворіли на респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19, та мають антитіла, можуть стати донорами компонентів крові. Кров братимуть у людей з позитивним результатом дослідження на наявність антитіл. Важливим моментом є те, що антитіла до COVID-19 в крові людини можуть бути, навіть якщо хвороба проходила безсимптомно. Компоненти крові тих, хто здолав коронавірус, використовуватимуть при переливанні людям, чия боротьба з хворобою ще триває.

Читайте також: Волинянка Тетяна Якимова: «Мій син молиться, щоб санаторій, де його поставили на ноги, не закрили…»

Тож якщо ви маєте бажання допомогти одужанню хворих на COVID-19, врятувати чиєсь життя – станьте донором! При здачі крові необхідно з собою мати паспорт та виписку (довідку) з лікувального закладу з підтвердженим діагнозом COVID-19 та негативним результатом ПЛР-діагностики після одужання

Джерело: volyninfa.com.ua