Лікарі Волинської обллікарні розповіли, як рятували коліно лучанці, яка травмувалася під час катання - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.04 € 32.79
Лікарі Волинської обллікарні розповіли, як рятували коліно лучанці, яка травмувалася під час катання

5 днів терпіти не варто!

Фото зі сторінки обллікарні.

Лікарі Волинської обллікарні розповіли, як рятували коліно лучанці, яка травмувалася під час катання

Пацієнтка 5 днів чекала доки переболить вдома

У Волинській обласній клінічній лікарні провели операцію жінці, яка сильно травмувала коліно під час катання на лижах.

Про випадок розповіли на сторінці медичного закладу у фейсбуці.

Зима для багатьох асоціюється із катанням на санчатах, ковзанах та лижах. Саме так своє дозвілля проводила пацієнтка, про яку піде мова. Один необережний рух, падіння, різкий біль в ділянці лівого коліна. Провівши 5 днів вдома в надії на ''саме мине'', ілюзії розвіялися самі по собі, і дівчина звернулася про допомогу.

 Провівши 5 днів вдома в надії на ''саме мине'', ілюзії розвіялися самі по собі. 

Після проведення комп'ютерної томографії, лікарі встановили діагноз: ''Закритий внутрішньосуглобовий перелом латерального виростка лівої великогомілкової кістки зі зміщенням відламків Schatzker II». При цій патології покази до оперативного лікування є абсолютним.

З огляду на молодий вік пацієнтки керівники напрямків остеосинтезу та малоінвазивних технологій Каліщук О.П. та Кравчук І.Р. вирішили робити металоостеосинтез перелому латерального виростка великогомілкової кістки не лише під Х-променевим, а й під артроскопічним контролем (ця методика дозволяє при репозиції орієнтуватися на кісткові та хрящеві структури суглоба з дотриманням принципів малоінвазивності).

В результаті вдалося відновити анатомічну цілісність суглобової поверхні та перейти до ранньої реабілітації.

Операційна бригада у скаладі Каліщук О.П., Кравчука І.Р., Шендерюка Ю.В., Валігурського М.І. Філь А.Ю, Кікець А.П. Марунчак А.М, побажали пацієнтці швидкого одужання.

Читати також: Дівчину під час відпочинку в туалеті вкусив за сідницю ведмідь

Джерело: Волинська обласна клінічна лікарня