Бізнесмен з 40 річним досвідом Нестеровський Валерій Євгенович, дає 10 ексклюзивних бізнес-порад для молодих підприємців України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Бізнесмен з 40 річним досвідом Нестеровський Валерій Євгенович, дає 10 ексклюзивних бізнес-порад для молодих підприємців України

«Сила в мізках»

Фото sanitas.ua.

Бізнесмен з 40 річним досвідом Нестеровський Валерій Євгенович, дає 10 ексклюзивних бізнес-порад для молодих підприємців України

Нестеровський Валерій Евгенович - підприємець з 40 річним досвідом, наразі в нього декілька напрямків бізнесу в медицині і сфері послуг. Свій перший проєкт, запустив у 19 років, а початкові бізнес кроки були ще раніше

У молодості я почув фразу, що підприємництво - це не робота, а стиль життя. Тоді я зрозумів, що знайшов позначення цього терміну, яке шукав довгі роки і яким готовий ділитися для зростання економіки країни і регіону.

Підприємництво - це про чесність і виклики, про відвагу і безстрашність, про зраду і про життя...

Переговори

Де б ти не був і чим би не займався, одне залишається незмінним - скрізь і всюди тебе оточують люди. З ними потрібно вміти розмовляти і, що ще більш важливо, домовлятися. Часом справи доведеться вести з тими, хто буде наполегливо намагатися перекрити тобі кисень. Залишайся стійким і заповзятим.

Стратегія

Успішний підприємець ніколи не стане діяти за усталеними правилами. Шукайте і вибирайте новий, неординарний шлях першопрохідника, що поведе команду туди, де ще не ступала нога людини. Не робіть так як звикли всі навколо. Дивуйте конкурентів і обходьте (обробляйте) їх!

Команда

Один у полі не воїн. Команда - це основа будь-якого починання. Розширюйте своє оточення, постійно шукайте нові таланти, намагайтесь не зациклюватися на одному типі людей. У сильній команді повинні бути фахівці всіх мастей. Піклуйся про своїх людей і гідно заохочуй їх працю, тоді вони будуть горіти і стояти за спільну справу горою.

Про борг

Якщо ти не тримаєш своє слово і зневажаєш обіцянками, то май на увазі, що скоро залишишся один. Люди ніколи не будуть поважати і слідувати за пустодзвоном.

 Про лояльність

Деколи доводиться відключати почуття, бути жорстким і грубим. Якщо в команді з'явилася людина, яка підриває принципи і засади, йде врозріз із загальними правилами - прибирай його без зволікань. Хвилинна слабкість і співчуття можуть загрожувати повним крахом. Але так само не забувайте радитися і об'єднуватися, це допоможе вийти на новий рівень ведення справ набагато швидше. Прикривайте один одного.

Про рух

Світ мчить вперед на всіх парах. Коли я починав діяльність, не міг і мріяти про стільниковий зв'язок, інтернет та інші блага сучасності. Для того щоб залишатися на коні, потрібно постійно цікавитися тим, що відбувається навколо і аналізувати, використовуйте всі можливості на повну.

Про межі

Люди будуть нападати і тиснути, переманювати і підставляти. Вчися вибудовувати кордони і давати швидку і чітку відсіч. Якщо не зможеш захиститися одного разу, будеш терпіти нападки вічно.

Про винахідливість

Потрібно бути вкрай винахідливим в питаннях розвитку і руху бізнесу. Ти повинен бути досить ідейним, щоб знаходити креативні шляхи і виводити бізнес на порядок вище конкурентів на ринку.

Можливість говорити, працювати і спілкуватися з людьми в будь-який зручний час, з будь-якої точки земної кулі - неймовірне перевага нашого часу.

Про плани

Підприємець ніколи не живе одним днем. Він знає, яке майбутнє чекає його компанію і розуміє, що якщо не створити механізм, який буде працювати будь-якою ціною, то справа перестає існувати в той же момент, як його нога переступить поріг офісу.

Про особистий приклад

У дитинстві ми всі хотіли бути схожими на своїх героїв. У дорослому віці потрібно прагнути до того, щоб люди навколо дивились на тебе, ставили в приклад і слідували по твоїх стопах. Будь головним героєм.

Сьогодні ми міцнішаємо, опираємося, враховуємо обставини, беремо на себе відповідальність, будуємо своє життя і життя країни, намагаючись зберігати адекватність і вірити в краще.

 Поважайте людей і гроші.

Прагніть більшого і завжди плануйте вперед!

І завжди пам'ятайте про те, що не буває підприємництва без ризику і помилок, але тим і цінніше результат і успіх, який неодмінно до Вас прийде.

Нестеровський Валерій Євгенович ©

https://sanitas.ua