Приготував цукерку: чому волинянин покинув відоме кулінарне шоу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Приготував цукерку: чому волинянин покинув відоме кулінарне шоу

Володимир Юрін смачно готує!

Фото ІА Волинські новини.

Приготував цукерку: чому волинянин покинув відоме кулінарне шоу

Волинянин отримав «чорний фартух» і в фіналі третього епізоду третього сезону кулінарного шоу «Майстер Шеф. Професіонали» першим із двадцяти учасників покинув проект

Житель Локач Володимир Юрін, маючи технічну освіту, змінив фах і став справжнім професіоналом кулінарної справи. Нещодавно 34-річний шеф-кухар пройшов відбір у телевізійне шоу «Мастер Шеф. Професіонали».

Про те, що відбувається по той бік екрана, а також про підводні камені, що очікують на учасників кулінарного проєкту, він розповів ІА Волинські новини.

У першому конкурсі під час ефіру кулінарного шоу Володимир очолив команду «зелених фартухів». До слова, він був єдиним чоловіком, який добровільно погодився стати капітаном.

Конкурс від суддів передбачав перевірку учасників на спритність, майстерність та логіку. Капітан та су-шеф кожної команди повинні були відгадати та приготувати три страви із класики кухонь народів світу - Чіккен Баттер Массала, Йоркширський пудинг та Каннолі.

Під час приготування страв волинянин примудрився перекинути крем-суп із буряка за п’ять хвилин до закінчення змагання. 

Інші учасники команди повинні були залишити п’ять підказок, які мали допомогти капітану та його помічнику вгадати страви.

Проте «зелені фартухи» не вгадали жодної загадки. Через це капітан отримав «чорний фартух».

Наступний конкурс став для Володимира Юріна особливо «гарячим», оскільки під час приготування страв волинянин примудрився перекинути крем-суп із буряка за п’ять хвилин до закінчення змагання. Утім, на щастя для учасників, суп вилився не весь. Тож кулінари придумали, як обіграти ситуацію та оформити подачу страви суддям, адже часу на приготування нової не залишилося.

Після завершенні передачі судді провели конкурс серед учасників, які отримали чорні фартухи. Цього разу кандидатам на виліт довелось спробувати себе у ролі шоколатьє.

Володимиру майже вдалося точно відтворити форму цукерки-оригіналу, яку потрібно було приготувати, однак начинка, на думку судді Ектора Хіменеса-Браво, виявилась занадто рідкою.

«Мені здається, що ви самі собі ускладнили роботу, шукаючи косистенцію ганашу (крем, який складається з шоколаду та вершків, - ред.)… Володимире, я вам щиро скажу – це смачно. Але це не так, як має бути», - сказала волинянину інша суддя Ольга Мартиновська.

«Змушений попросити вас зняти фартух. Те, що ви сьогодні приготували, – це не жахіття, не кошмар, а звичайна смачна цукерка. Але, на жаль, вона абсолютно не відповідає оригіналу. Сьогодні ваш шлях на «Мастер Шеф» закінчується», –  звернувся Ектор до Володимира.

Читати також: «Гарно, як в дитинстві. Ще б шашличків»: лучани цілий день йшли до парку, аби побачити снігові скульптури (Фото)
 

Джерело: ІА Волинські новини