Стерненка засудили за те, що захищав Одесу від прокремлівської агентури, – Порошенко - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Стерненка засудили за те, що захищав Одесу від прокремлівської агентури, – Порошенко

Засудили, бо захищав Одесу від прокремлівської агентури.

Фото «Європейської Солідарності».

Стерненка засудили за те, що захищав Одесу від прокремлівської агентури, – Порошенко

Лідер «Європейської Солідарності» вимагає від Зеленського усунути вплив п’ятої колони на ДБР, прокуратуру та суди, для чого в першу чергу – очистити Офіс Президента від портновських посіпак

Вирок у справі одеського активіста Сергія Стерненка – це не просто вибіркове правосуддя, а наслідок впливу поплічників Януковича-Портнова на Офіс Зеленського. Про це пише у фейсбуці п’ятий Президент, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко.

Він звертає увагу, що особам, проти яких запроваджені санкції за фінансування тероризму, досі не вручені підозри. Натомість влада системно переслідує патріотів, волонтерів і ветеранів.

Нагадаємо, українського активіста Стерненка засудили до семи років тюрмиз конфіскацією майна за нібито викрадення і катування людини.

Це не просто вибіркове правосуддя. Ознакою часу стали переслідування патріотів, волонтерів, ветеранів. 

«Представникам п’ятої колони, щодо яких впроваджено санкції за фінансування тероризму, не пред’явлено підозру і не обрано запобіжний захід. Натомість українського патріота Стерненка засудили до семи років ув’язнення. За що? Насправді за те, що захищав Одесу від прокремлівської агентури і протидіяв планам із створення Новоросії», – нагадав Петро Порошенко.

«Це не просто вибіркове правосуддя. Ознакою часу стали переслідування патріотів, волонтерів, ветеранів. Це — наслідок впливу команди Януковича-Портнова на правоохоронні органи і суди, які особисто Зеленський надав їм в оренду. Тому сьогоднішнє рішення і стало можливим», – констатує п’ятий Президент.

«Вимагаємо від Зеленського усунути вплив п’ятої колони на ДБР, прокуратуру та суди, для чого в першу чергу — очистити Офіс Президента від портновських посіпак. А Верховна Рада має негайно ухвалити ініційовану нами постанову про припинення політичних репресій щодо ветеранів, добровольців, волонтерів і усіх патріотів. Рівно як і ініційований нами законопроект про відповідальність за колабораціонізм», – резюмує лідер «Європейської Солідарності».