Єгипетська чиновниця перейменувала вулиці міста на честь свого чоловіка та його рідних - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
Єгипетська чиновниця перейменувала вулиці міста на честь свого чоловіка та його рідних

Чиновницю звільнили.

Фото зі сайту blitz.if.ua.

Єгипетська чиновниця перейменувала вулиці міста на честь свого чоловіка та його рідних

Директор департаменту благоустрою єгипетського міста Кафр-Шукрі назвала кілька вулиць на честь свого чоловіка і його родичів. Коли про це стало відомо, чиновницю звільнили

«Прийнято рішення звільнити главу департаменту благоустрою міста Кафр-Шукрі після отримання численних скарг жителів про те, що в новому генплані міста кілька вулиць перейменовано на честь її чоловіка і його родичів», - заявив губернатор провінції Кальюбія Абдулхамід Хадджан.

Ці дії є грубим порушенням закону, зауважив він, адже відповідне рішення може приймати тільки місцева народна рада або спеціальний комітет, повідомляє газета el-Watan, пише blitz.if.ua.

Чиновниця заперечує звинувачення і вважає, що їй мститься житель міста, який вирішив прославитися подібним чином.

Чиновниця заперечує звинувачення і вважає, що їй мститься житель міста, який вирішив прославитися подібним чином. Він запропонував перейменувати місто Кафр-Шукрі в честь свого імені, назвавши його Місто Самі Гамаля. Однак житель стверджує, що лише висловив протест таким способом.

Читайте такожПоліцейський під час відпустки врятував життя людині (Фото)

Тепер в справі буде розбиратися адміністративна прокуратура.