У селищі Головне запрацювала новозбудована амбулаторія - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
У селищі Головне запрацювала новозбудована амбулаторія

У закладі працбє 3 сімейних лікаря, які обслуговують понад 6 тис. населення.  

Фото Волинська ОДА.

У селищі Головне запрацювала новозбудована амбулаторія

У селищі Головне Любомльського району розпочала роботу новозбудована амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Оглянути медзаклад та привітати трудовий колектив із початком роботи від імені голови ОДА у Головне 23 лютого 2021 року завітав заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко.

Споруджували об’єкт з нуля за кошти субвенції з державного бюджету, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Споруджували об’єкт з нуля за кошти субвенції з державного бюджету, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Зокрема, на будівельні роботи спрямували майже 6,2 млн грн, з яких 200 тис. грн – з місцевого бюджету.

«Вітаю вас із початком роботи у сучасній та комфортній будівлі. Дякую усім, хто причетний до будівництва амбулаторії. Нехай гарно служить місцевій громаді, але, все-таки, бажаю усім міцного здоров’я, і щоби зверталися сюди місцеві жителі лише за профілактичною допомогою», - зазначив Олександр Троханенко.

Читайте також Перший українець, який вакцинувався проти COVID-19, розповів про самопочуття​.

Нині тут все уже повністю облаштоване, очікують лише поставку телемедичного обладнання. Обслуговуватиме заклад, у якому працює 3 сімейних лікаря, понад 6 тис. населення.  Функцінуватиме там пункт щеплень, фізіотерапевтичний та процедурний кабінети, кабінети сімейного лікаря. Має амбулаторія і власний автомобіль.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.

Джерело: Волинська ОДА.