Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
14-річна Аліна Хміль зі збірної Волині здобула чергове золото на Чемпіонаті України з лижних гонок серед юнаків та дівчат (Фото)

Аліна Хміль здобула вже другу золоту нагороду.

Фото Федерації біатлону Волині.

Сім спортсменів представляє нашу область на цих змаганнях

Представниця волинської команди Аліна Хміль у гонці на 2,5 кілометра класичним стилем виборола перше місце. Анастасія Марусик у цій дисципліні прийшла до фінішу десятою. Михайло Хміль на дистанції 7,5 кілометра був сьомим. Цей результат потішив наставників волинян.

Аліна Хміль у гонці на 2,5 кілометра класичним стилем виборола перше місце.

– Варто відмітити, що Михайло вже професійно займається біатлоном, тому таких спеціальних тренувань «під класику» не проводить. Отож вважаємо з тренерами, що він досить добре виступив, – поділився  голова Федерації біатлону Волині Микола Поліщук.

Зимоборець з Боратинської громади Назар Савоннік здобув на цій дистанції 11 місце.

Раніше Аліна Хміль на Чемпіонаті України з лижних гонок серед юнаків та дівчат здобула першість у спринті