Українські фермери взялися за вирощування їстівних чорнобривців, нагідок та настурцій - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Українські фермери взялися за вирощування їстівних чорнобривців, нагідок та настурцій

Оце так!

Фото newfood.media

Українські фермери взялися за вирощування їстівних чорнобривців, нагідок та настурцій

Виявляється, це напрочуд перспективний напрямок для сімейного бізнесу

Подружжя фермерів під Києвом разом із традиційною картоплею та цибулею почали вирощувати незвичайну нішову продукцію — їстівні квіти. Про це інформує kurkul.com з посиланням на newfood.media.

«Морква Ферма», сімейне міні-господарство поблизу Борисполя, вирощує настурції, кілька сортів чорнобривців, нагідки, цвіт кабачків та цукіні, білі і сині квіти огірочника лікарського та багато іншого.

Сімейне міні-господарство поблизу Борисполя, вирощує настурції, кілька сортів чорнобривців, нагідки, цвіт кабачків та цукіні, білі і сині квіти огірочника лікарського та багато іншого.

Взимку, коли для квітів не сезон, «Морква Ферма» пропонує не менш корисну заміну — мікрогрін. Молоді ростки капусти, редиски, дайкону, соняшнику, броколі та гороху продають відразу порційними упаковками.

Виробництво разом зі своїм чоловіком Дмитром заснувала Ірина Кроль. Розповідає, що ідея з’явилася після появи першої дитини. Тоді сім’я відчула на собі нестачу якісної свіжої зелені.

Так, разом вони постачають квіти та мікрозелень до київських ресторанів. Висаджують продукцію на невеликій ділянці в 0,5 га. Весь обробіток проводять вручну, що відкидає необхідність вносити хімічні пестициди.

Читайте також: Попит на український часник перевищує пропозиції місцевих виробників.