«Ворскла» здолала ФК «Олександрія» й здобула першу перемогу з листопада 2020 року

Тільки вперед!

Фото УПЛ.

У полтавців в активі 25 очок, вони посідають п'яте місце в таблиці УПЛ

У рамках 16-го туру УПЛ «Олександрія» та «Ворскла» зустрічалися у Полтаві. Матч завершився перемогою господарів - 3:1, інформує УНІАН.

У першому таймі Владислав Кулач влучно поцілив у ворота команди з Кіровоградської області. У другому таймі полтавці заробили право на пенальті, який реалізував все той же Кулач. Владислав забив 8-й гол в сезоні та увірвався на 3-ю сходинку в списку бомбардирів УПЛ поточного сезону.

Ще один гол за «Ворсклу» забив Олів'є Тіль. За гостей відзначився Роман Вантух, який є вихованцем київського «Динамо» та перебуває в оренді від столичного клубу.

«Ворскла» вперше з листопада 2020 року здобула перемогу. До цього було чотири нічиї та дві поразки.

У полтавців в активі 25 очок, вони посідають п'яте місце в таблиці УПЛ. «Олександрія» (22 очки) йде сьомою.

«Ворскла» - «Олександрія» - 3:1

Голи: Кулач 39, Тілль 70, Кулач, 77 (пен.) - Вантух, 55.

«Ворскла»: Різник, Пердута, Скляр, Тілль (Ноойєра 82), Кулач, Степанюк (Челядін 71), Чеснаков, Цітаішвілі (Сапай 65), Пуцлін, Кані (Пальярес 65), Ндіайе.

«Олександрія»: Білик, Бабогло, Ковалець, Мірошниченко, Лучкевич, Сітало, (Устименко 67), Гречишкін, Банада (Новіков 80), Вантух (Стецков 80), Бондаренко.

Попередження: Гречишкін 1, Вантух 52, Шастал 57, Банада 76, Сітало, 79 - Ноойєра, 90.