На «Ягодині» в багажнику автобуса знайшли відеокарти на майже 300 тисяч гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
На «Ягодині» в багажнику автобуса знайшли відеокарти на майже 300 тисяч гривень

Товар знаходився в багажному відділенні автобуса без наявних ознак приховування.

Фото зі сторінки Волинської митниці у Facebook.

На «Ягодині» в багажнику автобуса знайшли відеокарти на майже 300 тисяч гривень

На митному посту «Ягодин» вилучили незадекларований товар вартістю 297 тисяч гривень

Сьогодні, прямуючи з Республіки Польща в Україну, в зону митного контролю митного поста «Ягодин»  по автобусній смузі руху заїхав автобус марки «SETRA» сполученням «Вроцлав - Хмельницький». Під час проведення митного контролю було запропоновано заповнити митну декларацію для письмового декларування товарів, що переміщуються через митний кордон України, інформує Волинська митниця.

При проведенні повного митного огляду вказаного автобуса було виявлено незадекларований товар, а саме: відеокарти ASUS загальною вартістю 297 тисячі гривень.

При проведенні повного митного огляду вказаного автобуса було виявлено незадекларований товар, а саме: відеокарти ASUS загальною вартістю 297 тисячі гривень. Вказаний товар знаходився в багажному відділенні автобуса без наявних ознак приховування.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України. Санкція даної статті за такі дії карає конфіскацією прихованого від митного контролю товару та накладенням штрафу у розмірі 100 відсотків його вартості.