Волиняни обурені забрудненням землі: невідомі особи зливають у поле нечистоти з відстійників - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Волиняни обурені забрудненням землі: невідомі особи зливають у поле нечистоти з відстійників

Тривають слідчі дії.

Фото vlasno.info.

Волиняни обурені забрудненням землі: невідомі особи зливають у поле нечистоти з відстійників

Інцидент трапився у Володимирі-Волинському

Повідомлення до поліції про те, що невідомі особи у Володимирі-Волинському по вул. Наталії Ужвій за допомогою водяної помпи зливають у поле нечистоти з відстійників птахофабрики, забруднюючи землю, надійшло 24 лютого.

Про це повідомляє поліція Волинської області.

На місці події поліцейські вилучили транспортний засіб та обладнання, за допомогою яких здійснювалась викачка з лагун.

Читайте також: На Горохівщині невідомий проник у двір селянина і вкрав господарську техніку.

На місці події поліцейські вилучили транспортний засіб та обладнання, за допомогою яких здійснювалась викачка з лагун. Заявника та працівників, причетних до цих робіт, поліцейські допитали.
Відібрано зразки речовини та ґрунту на місці події, які направлені на дослідження. Саме експертиза визначить, чи зливи створили небезпеку для життя й здоров’я людей або довкілля. 

Після цього діям осіб буде надана належна правова оцінка.

Кримінальне провадження розпочато за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 239 Кримінального Кодексу України. Йдеться про забруднення або псування земель речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров'я людей або довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи довкілля.

Джерело: Сектор комунікації поліції Волинської області