Курси НБУ $ 39.55 € 42.06
Денис Бойко виводить «Динамо» у півфінал Кубка України (Відео)

Ото дав!

Ілюстративне фото: dynamomania.com

Голкіпер киян врятував свою команду і під час гри, і в серії післяматчевих пенальті

В рамках 1/4 фіналу Кубка України «Динамо» на «Олімпійському» приймало  «Колос».

В основний час матчу «Динамо» створило ряд моментів і було ближче до голу, але і Денису Бойку в першому таймі довелося рятувати киян після удару Дениса Антюха, розповідає УНІАН.

Під час першого тайму «Динамо» залишилося без свого лідера Віктора Циганкова, який отримав травму.

У середині другого тайму арбітр показав червону картку головному тренеру «Колоса» Руслану Костишину, який вибіг на поле і занадто активно висловлював претензії арбітру. У підсумку він відправився на трибуни.

Овертайм пройшов практично без моментів - лише в кінцівці після небезпечного удару від Жерсона Родрігеса м'яч пролетів над поперечиною.

У серії пенальті «Колос» міг перемагати, але після невдач «Динамо» Денис Бойко зреагував спершу на четвертий, а потім і на п'ятий удари суперників. У шостих ударах Олександр Андрієвський вивів киян вперед, а Олег Ільїн пробив вище воріт.

«Динамо» - «Колос» - 0:0 (4:3 по пенальті)

Серія пенальті: Шапаренко - 1:0, Оріховський - 1:1, Супряга - 2:1, Петров - 2:2, Родрігес - 3:2, Мілько - 3:3, Леднєв - 3:3 (повз ворота), Задоя - 3:3 (воротар), Караваєв - 3:3 (воротар), Гавриш - 3:3 (воротар), Андрієвський - 4:3, Ільїн - 4:3 (вище воріт).

«Динамо»: Бойко, Караваєв, Забарний, Сирота, Миколенко (Тимчик, 116), Сидорчук (Андрієвський, 116), Циганков (Родрігес, 25), Шапаренко, Буяльський, Де Пена (Леднєв, 67), Бесєдін (Супряга, 96).

«Колос»: Волинець, Золотов, Гавриш, Петров, Чорноморець, Богданов (Нгамба, 90+2), Задоя, Данфа (Ільїн, 74), Д. Костишин (Мілько, 115), Антюх, Лисенко (Оріховський, 81).

Попередження: Де Пена, Родрігес - Золотов, Д. Костишин, Богданов, Чорноморець.