Минулої доби волинські рятувальники відкачали 420 кубометрів талої води з приватних господарств - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Минулої доби волинські рятувальники відкачали 420 кубометрів талої води з приватних господарств

Фото vl.dsns.gov.ua.

Минулої доби волинські рятувальники відкачали 420 кубометрів талої води з приватних господарств

Воду відкачували у Старовижівському та Рожищенському районах

Учора рятувальники здійснили 2 виїзди для проведення аварійно-рятувальних робіт, пов’язаних з відкачуванням талої води з підтоплених прибудинкових територій та присадибних ділянок. Роботи проводили у Рожищенському та Старовижівському районах, інфоромує Управління ДСНС України у Волинській області.

У селі Вишеньки Рожищенського району  рятувальники відкачали талу воду з трьох підтоплених домогосподарств на вулицях Зарічній та Селянській. А в селі Нова Вижва Старовижівського району працівники ДСНС відпомпували воду з присадибної ділянки на провулку Луговому.

Загалом за період 27лютого – 3 березня рятувальники відкачали понад 1700 кубометрів з окремих приватних домоволодінь, розташованих на низинній місцевості.

До проведення аварівйно-рятувальних робіт залучено 2 одиниці техніки, працювали 9 рятувальників. Загальний об’єм від помпованої за добу талої води становить 420 м3.

Цього року рятувальники уперше провели роботи з відкачування води з прибудинкових територій 27 лютого, коли добова температура зросла й розпочалося сніготанення.

Загалом за період 27лютого – 3 березня рятувальники відкачали понад 1700 кубометрів з окремих приватних домоволодінь, розташованих на низинній місцевості у Камінь-Каширському, Маневицькому, Любешівському, Любомльському, Рожищенському й Турійському районах.