«Що ці, б*я*ь, експерти розповідають? Чистий гол скасовується!»: президент «Олімпіка» не стримав емоцій після скандального суддівства в поєдинку з «Шахтарем» (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
«Що ці, б*я*ь, експерти розповідають? Чистий гол скасовується!»: президент «Олімпіка» не стримав емоцій після скандального суддівства в поєдинку з «Шахтарем» (Відео)

Ото дав!

Фото ФК "Олімпік".

«Що ці, б*я*ь, експерти розповідають? Чистий гол скасовується!»: президент «Олімпіка» не стримав емоцій після скандального суддівства в поєдинку з «Шахтарем» (Відео)

Команді Ріната Ахметова ду-уже потрібна була перемога...

Після поєдинку 17-го туру української Прем'єр-ліги між донецькими «Олімпіком» та «Шахтарем» президент Владислав Гельзін увірвався в прямий ефір телеканалу «Футбол» та вилаявся брутальними матюками на адресу арбітрів матчу, повідомляє УНІАН.

«Скажи, що п*д*раc суддя відірвав голову н*х*й, чого ти, б**, соромишся? Що ви, б*я*ь, все мовчите?».

«Скажи, що п*д*раc суддя відірвав голову н*х*й, чого ти, б**, соромишся? Що ви, б*я*ь, все мовчите? А що мені говорити? 93% зараховують гол по телебаченню? Що ви розповідаєте? Що ви тут розповідаєте? Що ці, б*я*ь, експерти розповідають? Чистий гол скасовується! С*ка, для чого цей п*д*раc італієць перебуває у нас н*х*й в країні, б*я*ь? Міняйте, с**а, їх усіх, б*я*ь», - не стримав емоцій колишній гравець-президент.

Зауважимо, що таке роздратування у Гельзіна викликало рішення рефері скасувати взяття воріт «Шахтаря» після перегляду відеоповтору.

У підсумку «Шахтар» здобув перемогу з мінімальним рахунком.

Читайте також: Шевченко не здивував заявкою збірної України на березневі матчі: «кубометр дубових дров є» – Буяльського немає.