42-річний чоловік під час гоління заніс смертельну інфекцію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
42-річний чоловік під час гоління заніс смертельну інфекцію

Звичайний поріз перетворився на серйозну проблему.

Фото Pixnio.

42-річний чоловік під час гоління заніс смертельну інфекцію

Мешканця Львова госпіталізували у вкрай важкому стані

На передній частині шиї у нього виднівся набряк, почервоніння і були зони шкіри чорного кольору. Після ретельного огляду чоловікові поставили діагноз: некротизуючий фасціїт, ускладнений сепсисом (зараженням крові). Якщо інфекцію вияляють на пізній стадії, то понад 90% таких хворих помирають. Як з'ясували львівські медики, інфекція потрапила в організм через порізи під час гоління. Про це пише ZAXID.NET.

Передня частина шиї раптом почала поболювати, згодом виник набряк, почервоніння.

Як пояснив завідувач першого хірургічного відділення Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Гнат Герич, некротизуючий фасціїт викликають аеробні і анаеробні бактерії, що ушкоджують м’які тканини (шкіру, підшкірну клітковину, фасції). І це є найнебезпечніша інфекція м’яких тканин, вона навіть більш небезпечна, ніж газова гангрена. При цій інфекції хворі швидко помирають від інтоксикації.

Нагадаємо, поїзд врізався в «жигулі» і протягнув їх близько 200 метрів.

У пацієнта все почалося з того, що передня частина шиї раптом почала поболювати, згодом виник набряк, почервоніння. Чоловік не міг до шиї доторкнутися, бо вона боліла, але іти на консультацію до лікарів не поспішав. Шість днів промучився вдома. Але коли на передній частині шиї з’явилися чорні плями, він звернувся до лікарів.