Чемпіонат України із самбо у Луцьку: у волинян – 5 медалей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Чемпіонат України із самбо у Луцьку: у волинян – 5 медалей

Волиняни завоювали одну золоту та чотири бронзові медалі.

Фото Федерація самбо України.

Чемпіонат України із самбо у Луцьку: у волинян – 5 медалей

5-6 березня в головному місті Волині проходив чемпіонат України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо

 В змаганнях взяли участь 350 спортсменів з 20 регіонів нашої країни. 

 В змаганнях взяли участь 350 спортсменів з 20 регіонів нашої країни. 

Результати

КОМАНДНА ПЕРШІСТЬ
1. Київ
2. Харківська область
3. Івано-Франківська область

РЕЗУЛЬТАТИ 1-ГО ДНЯ ЗМАГАНЬ, 5 БЕРЕЗНЯ

ЖІНКИ
47 кг
1. Дар’я ЧУГАЙНОВА (Житомирська область)
2. Анастасія СИКІШ (Івано-Франківська область)
3. Мар’яна ГАВРИЛЯК (Запорізька область)
3. Анастасія ЮРЧАК (Одеська область)

54 кг
1. Христина БОНДАР (Одеська область)
2. Сніжана ПЛІШ (Івано-Франківська область)
3. Яна ВОЛОШИНЮК (Івано-Франківська область)
3. Катерина МАРТИНЕНКО (Київ)

65 кг
1. Юлія ГРЕБЕНОЖКО (Чернігівська область)
2. Олена САЙКО (Івано-Франківська область)
3. Марина СЕНЬКО (Харківська область)
3. Олена КРАВЧЕНКО (Житомирська область)

80 кг
1. Галина КОВАЛЬСЬКА (Івано-Франківська область)
2. Валерія ЗАХАРЕВИЧ (Дніпропетровська область)
3. Олена КОЛЕСНИК (Одеська область)
3. Наталія ХОЛОД (Рівненська область)

 

 

ЧОЛОВІКИ

53 кг
1. Даниїл ГРУШЕВ (Харківська область)
2. Ігор ЧЕРНЯК (Вінницька область)
3. Денис АРТИМЧУК (Одеська область)
3.  Сергій ШПАК (Хмельницька область)

64 кг
1. Дмитро ЄВДОШЕНКО (Київ)
2. Костянтин НОТКІН (Чернігівська область)
3. Артур ГОРБУНОВ (Хмельницька область)
3. Володимир ГУЧКОВ (Запорізька область)

79 кг
1. Олександр МИРОНЧУК (Хмельницька область)
2. Михайло СВІДРАК (Івано-Франківська область)
3. Владислав КОЛОМІЄЦЬ (Вінницька область)
3. Сергій НАУМОВ (Одеська область)

98 кг
1. Ярослав ДАВИДЧУК (Хмельницька область)
2. Олексій МОІСЕЄВ(Київ)
3. Сергій МОЛОДИК (Київ)
3. Данило ГОЛОЛОБОВ (Запорізька область)

БОЙОВЕ САМБО

58 кг
1. Богдан БАБЕНКО (Рівненська область)
2. Андрій МАРМИЛЬ (Житомирська область)
3. Володимир МАРТИНЮК (Вінницька область)
3.  Захар ЛЮЛІН (Донецька область)

71 кг
1. Дмитро ВЛАСЮК (Херсонська область)
2. Максим ДУДЯК (Рівненська область)
3. Данило ГОМЕЛА (Харківська область)
3.  Максим БУХАЛЮК (Волинська область)

88 кг
1. Петро ДАВИДЕНКО (Вінницька область)
2. Олександр ДУХНЕВИЧ (Харківська область)
3. Станіслав ВАСИЛЮК (Івано-Франківська область)
3.  Вадим ЛОСЬ (Житомирська область)

+ 98 кг
1. Размік ТОНОЯН (Київ)
2. Євгеній ПАНЮХНО (Київ)
3. Роман ГОРОШКЕВИЧ (Волинська область)

 

Читайте також Паралімпійська чемпіонка з Волині знову кує медалі (Відео)

 РЕЗУЛЬТАТИ 2-ГО ДНЯ ЗМАГАНЬ, 6 БЕРЕЗНЯ

ЖІНКИ
 

50 кг
1. Марія БУЙОК (Чернігівська область)
2. Алла БЕГЕБА (Івано-Франківська область)
3. Анастасія БЕЗОТОСНА (Харківська область)
3. Аліна ПАЩУК (Волинська область)

59 кг
1. Анастасія ШЕВЧЕНКО (Харківська область)
2. Валерія БІРЮЧЕНКО (Житомирська область)
3. Софія БОРДІНСЬКИХ (Дніпропетровська область)
3. Вікторія МУДРИК (Львівська область)

72 кг
1. Катерина МОСКАЛЬОВА (Дніпропетровська область)
2. Наталія СМАЛЬ (Чернігівська область)
3. Анна ОХРІМЕНКО (Сумська область)
3. Наталія ЧИСТЯКОВА (Чернігівська область)

+80 кг
1. Анастасія КОМОВИЧ (Черкаська область)
2. Маргарита БЄЛКОВА (Дніпропетровська область)
3.  Іванна ЮЗЕФОВИЧ (Київ)
3. Єлизавета МОРЕНКО (Донецька область)

 ЧОЛОВІКИ
СПОРТИВНЕ САМБО

58 кг
1. Андрій ЛАЙЩУК (Івано-Франківська область)
2. Юрій ЯРЕМЧУК (Івано-Франківська область)
3. Герман ІВАЩЕНКО (Київ)
3. Андрій МАРМИЛЬ (Житомирська область)
 
71 кг
1. Роман ТРУШ (Харківська область)
2. Кирило МЕЛЬНИЧЕНКО (Харківська область)
3. Сергій ІСАКОВ (Київ)
3. Анатолій ХМЕЛЮК (Київ)
 
88 кг

1. Олексій НІЖЕНКО (Чернігівська область)
2. Станіслав СЕРГІЙЧУК (Хмельницька область)
3. Роман КОНТОРОВСЬКИЙ (Харківська область)
3. Ігор КНИШ (Львівська область)

+98 кг
1. Олександр ГОРДІЄНКО (Волинська область)
2. Станіслав БОНДАРЕНКО (Запорізька область)
3. Антон ПЛАХОТНИК (Київська область)
3. Владислав БЕРЕЗКА (Харківська область)

 

 БОЙОВЕ САМБО
53 кг

1. Денис АРТИМЧУК (Одеська область)
2. Артем КИРИЧЕНКО (Київ)
3. Антон ПАЛАМАРЧУК (Вінницька область)
4. Богдан СМОЛЯК (Вінницька область)

64 кг
1. Андрій КУЧЕРЕНКО (Херсонська область)
2. Олександр ВОРОПАЄВ (Одеська область)
3. Віктор СТАСІВ (Львівська область)
3. Олексій БОНДАРЕНКО (Волинська область)

79 кг
1. Владислав РУДНЄВ (Донецька область)
2. Вадим БУРЧАК (Рівненська область)
3. Іван ГОЛЯЧЕНКО (Київ)
3. Павло ХАРАБЕРЮШ (Київ)

98 кг
1. Анатолій ВОЛОШИНОВ (Одеська область)
2. Данило БІЛОУСОВ (Київ)
3. Дмитро КАБАНЕЦЬ (Київ)
3. Богдан ГНІДКО (Київ)

Джерело: Федерація самбо України