В Амстердамі влаштували масову вечірку, щоб з'ясувати, як передається коронавірус - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
В Амстердамі влаштували масову вечірку, щоб з'ясувати, як передається коронавірус

Вечірку влаштували з науковою метою.

Фото pixabay.

В Амстердамі влаштували масову вечірку, щоб з'ясувати, як передається коронавірус

В експерименті участь взяли 1300 людей

У Амстердамі влаштували спеціальну вечірку за участю 1300 людей.Таким чином провели експеримент, щоб вивчити можливості ослаблення карантину.

Про це повідомляє ТСН з посиланням  на Reuters.

Вечірка відбулася в найбільшому музичному холі Амстердама ZiggoDome, який одночасно може вміщувати до 17 тисяч людей.

Вечірка відбулася в найбільшому музичному холі Амстердама ZiggoDome, який одночасно може вміщувати до 17 тисяч людей. Цього разу пропустили 1300 відвідувачів.

Усі учасники експерименту мали за 48 годин зробити тест на коронавірус, а також через п’ять днів після проведення заходу. Всередині танц-полу їх поділили на 6 груп, кожна з яких мала різні принципи дотримання дистанції, носіння масок та свободи пересування. Дані результатів поки не оприлюднені, але повідомляється, що їх будуть використовувати урядовці для прийняття рішень щодо можливого ослаблення ізоляції в найближчих місяцях.

Читайте також На Волині 83 нових коронавірусних випадки, померло двоє хворих​.

Танцювальна подія стала частиною серії тестових заходів, для вивчення можливостей послаблення карантину. Раніше були проведені бізнес-конференція, два футбольних матчі та комедійне шоу, усі з різними правилами для різних груп, щоб дізнатися, що працює найкраще.