Курси НБУ $ 41.47 € 46.38
У Нововолинську «горів» «Епіцентр К», вивезли «потерпілого»

Фото vl.dsns.gov.ua.

У Нововолинську «горів» «Епіцентр К», вивезли «потерпілого»

У місті відбулися гарнізоні тактико-спеціальні навчання

5 березня до служби 101 надійшло повідомлення про те, що сталася пожежа у одному із відділень торговельного центру «Епіцентр К», що у місті Нововолинську на вулиці Луцькій. Адміністрація об’єкту вжила заходи для евакуації людей із приміщення та відключення електропостачання ще до прибуття підрозділів пожежно-рятувальної служби, інформує Управління ДСНС України у Волинській області.

Так почались гарнізонні тактико-спеціальні навчання служб екстреного реагування міста на цьому об’єкті.

Рятувальники 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Нововолинськ Управління ДСНС у Волинській області у складі ланки газодимозахисної служби провели розвідку місця пожежі, в ході якої було виявлено умовного потерпілого.

Рятувальники 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Нововолинськ Управління ДСНС у Волинській області у складі ланки газодимозахисної служби провели розвідку місця пожежі, в ході якої було виявлено умовного потерпілого. Вогнеборці евакуювали на свіже повітря та передали працівникам екстреної медичної допомоги, після чого вжили заходи для локалізації пожежі. Працівники поліції вжили заходів для регулювання дорожнього руху та забезпечення правопорядку.

У ході навчань досягнуто відпрацьовано план дій персоналу торговельного центру щодо гасіння пожежі та взаємодії з службами міста і реагуванню на надзвичайні ситуації.

Реклама Google

 
Telegram Channel