«Я переповнений адреналіном»: на Волині відбувся чемпіонат з пішохідного туризму - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.00 € 32.71
«Я переповнений адреналіном»: на Волині відбувся чемпіонат з пішохідного туризму

Участь в такому заході вимагала від юних волинян не лише хорошої фізичної підготовки, а й навиків роботи в команді.

Фото ru.oxu.az.

«Я переповнений адреналіном»: на Волині відбувся чемпіонат з пішохідного туризму

Цьогоріч змагання присвятили вихованцю Гіркополонківського ліцею Ігорю Климюку, який загинув у 2017 році поблизу міста Попасне Луганської області

Чемпіонат Волинської області серед юнаків з пішохідного туризму відбувся у суботу, 6 березня, в Гіркополонківському ліцеї Боратинської сільської ради. Організував його Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Про це повідомляє пресслужба Центру національно-патріотичного туризму і краєзнавства учнівської молоді.

 «Хоча на вулиці зараз досить прохолодно, але в юних волинян, які займаються пішохідним туризмом, є велике бажання та потреба закріплювати свої вміння і навички на практиці. Тому, ми й організовуємо ці змагання у спеціально облаштованому залі», – розповідає головна суддя чемпіонату, працівник Центру Алла Корнійчук. 

Щоб діти з різних населених пунктів мінімально контактували одне з одним, кожна команда мала свій стартовий час і, відповідно до графіку, прибувала на змагання, долала дистанцію та їхала додому.

Учасники заходу повинні були подолати різні етапи на дистанції: траверс схилу, навісну переправу через яр, підйом по скельній ділянці, спуск по вертикальних перилах, крутопохилу переправу вгору.

«Я переповнений адреналіном. Вперше беру участь в таких змаганнях і вражень неймовірно багато. Звісно є що покращувати в моїх вміннях, але це мотивує до подальших тренувань», – ділиться враженнями учасник змагань, учень Залізницького ліцею імені Івана Пасевича (Любешівська громада) Володимир Левкович.

Читайте також: Українки вибороли «золото» та «срібло» зі стрибків у висоту на Чемпіонаті Європи.

Варто зауважити, що враховуючи ситуацію з поширенням коронавірусу, чемпіонат відбувся з дотриманням карантинних вимог. 

«Щоб діти з різних населених пунктів мінімально контактували одне з одним, кожна команда мала свій стартовий час і, відповідно до графіку, прибувала на змагання, долала дистанцію та їхала додому. За результатами вони могли стежити в онлайн режимі», – зазначає Алла Корнійчук.

За підсумками чемпіонату перше місце виборола команда з Каменя-Каширського: друге – спортсмени села Мизове Ковельського району; третє – учасники з Ковеля.