Пацієнти чекали у швидкій, коли когось випишуть, – мер Франківська про критичну нестачу місць у лікарнях - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Пацієнти чекали у швидкій, коли когось випишуть, – мер Франківська про критичну нестачу місць у лікарнях

У місті критична ситуація.

Фото ТСН.

Пацієнти чекали у швидкій, коли когось випишуть, – мер Франківська про критичну нестачу місць у лікарнях

Місто переобладнує найбільшу поліклінку №2 на лікарню для хворих

В Івано-Франківську, де спалахнув коронавірус, переповнені лікарні, призначені для пацієнтів з COVID-19.

Про це в ефірі «Сніданку з 1+1» заявив міський голова Руслан Марцінків, 

Кількість інфікованих, які потребують госпіталізації збільшується. Станом на вчорашній день, 10 березня, в лікарнях було 720 пацієнтів.

«І центральна клінічна лікарня, і міська клінічна лікарня, і окреме гінекологічне відділення в пологовому будинку, яке віддали під хворих, заповнені. Наприклад, вчора склалася ситуація, коли пацієнти в «швидкій» чекали, коли когось з лікарні випишуть або переведуть кудись. Досить критична ситуація в місті. Треба діяти не традиційно. Треба хоча б частково перепрофільовувати заклади під хворих. Запрацював мобільний госпіталь, який розгорнули у Богородчанах в останні дні лютого», –  наголосив мер Івано-Франківська. 

Учора склалася ситуація, коли пацієнти в «швидкій» чекали, коли когось з лікарні випишуть або переведуть кудись

За його словами, місто переобладнує найбільшу поліклінку №2 на лікарню для хворих. «Наразі потрібно 100-120 місць з під'єднаним киснем. Найбільша проблема - це кисневі точки. Хоча наразі в місті є таких 320. Крім того, просимо лікарів поліклінік, медсестер, санітарок, інтернів долучитися до лікування хворих», – каже Марцінків. 

Читати також: Весняна хвиля коронавірусу в Україні може стати національною катастрофою

Джерело: ТСН