Відоме ім’я адвоката, якого спіймали на хабарі у Луцьку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.27 € 32.60
Відоме ім’я адвоката, якого спіймали на хабарі у Луцьку

Адвоката спіймали на хабарі у його кабінеті.

Фото СБУ Волині.

Відоме ім’я адвоката, якого спіймали на хабарі у Луцьку

Підбурював громадянина на хабар слідчому

Відоме ім’я адвоката, якого працівники Служби безпеки України спіймали на хабарі. Ним виявився Андрій Лукашук.

Про це повідомляє ІА Волинські Новини.

Нагадаємо, за даними досудового слідства, юрист вимагав у свого підзахисного 2 тисячі доларів США. За цю суму він обіцяв оформити позитивний висновок експерта у кримінальній справі щодо дорожньо-транспортної пригоди клієнта.

Юрист вимагав у свого підзахисного 2 тисячі доларів США.

У 2017 році Андрій Лукашук подавав декларацію, як кандидат на посаду судді. На той момент у ній було вказано, що його дружина володіє автомобілем Mercedes Е 280 2006 року випуску. Окрім того, у 2015 році він був кандидатом у депутати Волинської обласної ради та Маневицької районної ради від політичної партії «Громадянська позиція».

До слова, Андрій Лукашук був адвокатом скандального поліцейського Олександра Волошина, який будучи заступником начальника управління захисту економіки ДЗЕ Головного управління Національної поліції у Рівненській області, у лютому 2016 року був затриманий луцькими патрульними за хуліганство. У квітні того ж року Волошин став учасником бійки, яку припинили активісти ГШР «Самооборона Волині» та Державної служби охорони біля бару «Оболонь» у Луцьку. У жовтні 2017 року Олександра Волошина суд поновив на посаді.

 

 Читати також: За рівненську екоінспекторку взялась поліція

Джерело: ІА Волинські новини