На Кубку світу з лижних перегонів та біатлону серед паралімпійців українці здобули 29 медалей

Які ж вони молодці...

Фото МПК.

Наша команда посіла друге місце в загальному заліку

У Словенії завершився Кубок світу з лижних перегонів та біатлону серед паралімпійців.

Як повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України в Facebook, збірна України на цих змаганнях завоювала 29 медалей і посіла друге місце в загальному заліку, інформує УНІАН.

В української збірної в активі 6 золотих медалей, 10 срібних і 13 бронзових.

На першому місці в загальному заліку - Росія (49 медалей), на третьому - США (12).