«Хліви для худоби, а не митний пункт пропуску для європейців», - нардеп про «Устилуг» (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
«Хліви для худоби, а не митний пункт пропуску для європейців», - нардеп про «Устилуг» (Фото)

25 років держава оминає Волинь щодо реконструкції митних пунктів і це несправедливо.

Фото з офіційної сторінки Ігоря Гузя у фейсбуці.

«Хліви для худоби, а не митний пункт пропуску для європейців», - нардеп про «Устилуг» (Фото)

Об’єднати зусилля в області та лобіювати питання розвитку митних постів «Устилуг» і «Ягодин» на державному рівні домовилися депутати-мажоритарники від Волині – Ігор Гузь, Ігор Палиця, Ірина Констанкевич, В’ячеслав Рубльов та Степан Івахів

25 років, а це від моменту будівництва і відкриття, реконструкція на митному посту «Устилуг» не здійснювалася. Приміщення, навколишня територія – усе старе й обшарпане, що, на думку нардепа Ігоря Гузя, нагадує хліви для худоби, а не митний пункт пропуску для європейців та громадян України.

Відбулася зустрічі з керівниками ПП «Устилуг», «Ягодин» і Волинської митниці. Під час заходу були присутні й депутати Волиньради – Андрій Бокоч, Ярослав Матвійчук, Юрій Сиротюк, а також голови Нововолинської і Володимир-Волинської міськради - Борис Карпус й Ігор Пальонка та голови Володимир-Волинської райради - Віктор Хиць й Устилузької та Вишнівської громад – Віктор Поліщук і Віктор Сущик. Про це йдеться на сторінці Ігоря Гузя у фейсбуці.

«25 років держава оминає Волинь щодо реконструкції митних пунктів і це несправедливо. Всі п’ять нардепів Волині об’єдналися, щоб лобіювати питання ремонту митних переходів за державні кошти або у партнерстві з європейцями вже цього року.

І головне: кошторисна вартість реконструкції ПП «Устилуг» - 216 млн грн. Є інформація, що у 2021 році, можливо, спрямують хоча б половину цієї суми – а це 107 млн грн на реалізацію проєкту.

Під час сьогоднішньої зустрічі стало очевидним, що «Устилуг» після ремонту, відповідно до проєкту, може бути не просто пасажирським, а вантажо-пасажирським пунктом пропуску.

Крім того, зрозуміло, що сервісна зона на його території, на мою суб’єктивну думку, – нікчемна. Треба зробити її комфортною для громадян, які перетинають кордон із обох сторін.

І головне: кошторисна вартість реконструкції ПП «Устилуг» - 216 млн грн. Є інформація, що у 2021 році, можливо, спрямують хоча б половину цієї суми – а це 107 млн грн на реалізацію проєкту.

Читайте такожМЗС відкликала з посольства в Польщі двох дипломатів, які переміщали через «Ягодин» золото, цигарки і валюту (Відео)

Про електронну чергу говориться вже багато, але поки вона впроваджується лише в Ужгороді й Краковці. Треба буде думати, щоб з часом її ввели на всіх митних постах країни.

Над усіма цими питаннями працюватимемо з колегами від Волині на рівні Верховної Ради, уряду», - зауважив нардеп Ігор Гузь.