Зірковий російський боєць змішаних єдиноборств Олександр Ємельяненко: «Я закінчив деканат, я декан» (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Зірковий російський боєць змішаних єдиноборств Олександр Ємельяненко: «Я закінчив деканат, я декан» (Відео)

Чоловіче, час поступати в ректорат - ректором будеш!

Фото YouTube / KOVALENKO

Зірковий російський боєць змішаних єдиноборств Олександр Ємельяненко: «Я закінчив деканат, я декан» (Відео)

Ідіотами народжуються, чи таки стають?

Зірковий російський боєць змішаних єдиноборств Олександр Ємельяненко осоромився під час інтерв'ю, відповідаючи на питання про свою освіту.

Про це він розповів YouTube-каналу KOVALENKO, інформує УНІАН.

«У школі - твердий трієчник. Після школи я закінчив ось зараз тільки що деканат на нафтовика. У мене дві вищі освіти - економічна та нафтова. Я декан, так. Економічна? Це економіка і управління на підприємстві в міському господарстві», - сказав Ємельяненко.

Ємельяненко неодноразово ставав героєм скандальної хроніки, в тому числі в стані алкогольного сп'яніння.

Олександр Ємельяненко провів у змішаних єдиноборствах 37 боїв. На його рахунку 28 перемог, 8 поразок і 1 нічия. У самбо він ставав багаторазовим чемпіоном Росії, світу та Європи.

Ємельяненко неодноразово ставав героєм скандальної хроніки, в тому числі в стані алкогольного сп'яніння. Також він відбував покарання у в'язниці - в 2015 році суд засудив його до 4,5 року ув'язнення за згвалтування домробітниці. Він вийшов на свободу за УДЗ в листопаді 2016 року.

Читайте також: Жителі села, в якому зґвалтували й задушили семирічну Марійку Борисову, готуються до самосуду.