У Ковелі хочуть запровадити електронний квиток на проїзд у громадському транспорті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.04 € 32.79
У Ковелі хочуть запровадити електронний квиток на проїзд у громадському транспорті

Електронний квиток допоможе здійснювати повний контроль за пасажиропотоком.

Фото ілюстративне.

У Ковелі хочуть запровадити електронний квиток на проїзд у громадському транспорті

У Ковелі розглядають можливість впровадження електроннного квитка у громадському транспорті

Про це йшлося під час робочої зустрічі міської влади Ковеля із представниками компанії «CityCard», повідомили на сайті міськради.

«Електронний квиток допоможе здійснювати повний контроль за пасажиропотоком. Ми дізнаємось, скільки насправді пільговиків користуються громадським транспортом. Також отримаємо повну картину щодо рівня завантаженості тих чи інших маршрутів залежно від часу доби. Це дозволить налаштувати маршрутну систему міста більш ефективно», – зазначив перший заступник міського голови Тарас Яковлев.

Електронний квиток допоможе здійснювати повний контроль за пасажиропотоком.

Інвестори пропонують свої послуги у Ковелі. Вони готові встановити необхідне обладнання за свій кошт та разом із тим отримувати певний відсоток від доходу за перевезення.

«Звісно, питання потребує більш глибокого вивчення, консультацій з перевізниками, здійснення необхідної роз’яснювальної роботи. Втім процес є незворотнім. Чимало міст в Україні починають працювати над запровадженням подібної системи. Ковель теж у їх числі», – розповів Тарас Яковлев.

Читайте також: У Луцьку пропонують ввести спеціальний квиток для пасажирів, які платять готівкою