Курси НБУ $ 39.38 € 42.32
Волинські спортсмени потрапили у десятку кращих на Чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат (Відео)

Волинянам не вистачає влучності.

Фото Федерації біатлону України.

Стріляючи лижники з нашої області демонструють хороші результати

На навчально-спортивній базі Тисовець у Львівській області триває Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат–2021. У змаганнях беруть участь всі вікові групи спортсменів.

16–річний Михайло Хміль із нашої команди посів у цій гонці 5 місце.

Сьогодні двоє представників збірної Волині брали участь у масовому старті серед юнаків (середня вікова група). 16–річний Михайло Хміль із нашої команди посів у цій гонці 5 місце (4+1+4+4). А на рік молодший Максим Денисенко фінішував 9-м (3+1+3+3).

Нагадаємо, волинські спортсмени не мають власної зброї, можливо, це причина великої кількості промахів.

Перемогу в масстарті здобув Ярослав Трейтяк 2004 року народження з Чернігівщини (1+2+1+1)

Нагадаємо, збірна України – 5-а в класичній змішаній естафеті.