Мілевському із Селезньовим навіть і не снилося: 36-річний Кріштіану Роналду оформив хет-трик у матчі Серії А (Відео)

Оце так!

Фото championat.com

Феноменальний португалець не втомлюється дивувати футбольний світ

У матчі 27-го туру італійської Серії А «Кальярі» приймав «Ювентус». Зустріч проходила на стадіоні «Сардинія Арена» в Кальярі й завершилася з рахунком 1:3, інформує gazeta.ua.

Цю зустріч можна назвати матчем імені Кріштіану Роналду - 36-річний португалець оформив хет-трик, принісши своїй команді перемогу.

Цю зустріч можна назвати матчем імені Кріштіану Роналду - 36-річний португалець оформив хет-трик, принісши своїй команді перемогу. На 10-й хвилині Роналду ударом головою замкнув навіс з кутового від Хуана Куадрадо. На 25-й хвилині португалець реалізував пенальті, який сам же і заробив. А на 32-й хвилині Кріштіану прицільно пробив з кута штрафного майданчика після передачі Федеріко К'єзи.

«Кальярі» відповів лише голом Джованні Симеоне на 61-й хвилині. Фінальний свисток арбітра зафіксував виїзну перемогу «старої синьйори».