На Волині з підприємства хочуть стягнути 3,4 мільйона гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
На Волині з підприємства хочуть стягнути  3,4 мільйона гривень

Тривають слідчі дії.

Фото bankruptcy-ua.com.

На Волині з підприємства хочуть стягнути 3,4 мільйона гривень

Прокурори в суді наполягатимуть стягнені з підприємства коштів за користування державним майном у Луцьку і Ковелі

Волинська обласна прокуратура звернулася до Господарського суду області із двома позовами в інтересах держави в особі Фонду державного майна України, аби стягнути із суб’єкта господарювання понад 3,4 млн грн безпідставно збережених коштів орендної плати за користування приміщеннями готелів «Світязь» у Луцьку та «Лісова пісня» у Ковелі

Підприємство користуватись приміщенням понад два роки за відсутності будь-яких правових підстав, не сплачуючи за це у бюджет ні гривні.

Читайте також: Судитимуть працівника військового лісгоспу на Волині, який завдав державі збитків на понад мільйон 200 тисяч ривень.

Прокурори з'ясували, що підприємство, втративши право власності на ці  приміщення на підставі рішень суду, добровільно не звільнило їх та продовжувало ними користуватись понад два роки за відсутності будь-яких правових підстав, не сплачуючи за це у бюджет ні гривні.

Фонд державного майна України, як власник готелів, не вживав заходів задля стягнення із підприємства коштів за фактичне використання державного майна. 

У ситуацію втрутилася прокуратура, відтак у суді прокурори вимагатимуть стягнення із суб’єкта господарювання цих коштів.

 

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області