Українку притягли до відповідальності, бо в сина не було інтернету - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Українку притягли до відповідальності, бо в сина не було інтернету

Тернопільчанка визнала свою вину.

Фото galas.te.ua.

Українку притягли до відповідальності, бо в сина не було інтернету

Як пояснила жінка, трапилося так тому, що вдома у них немає підключення до всесвітньої мережі

Шумський районний суд притягнув до відповідальності місцеву мешканку за те, що не забезпечила належних умов навчання для свого 14-річного сина, відтак підліток пропускав дистанційне навчання, пише Терміново.

Жінка пояснила, що через запроваджені карантинні обмеження, син не відвідував школу, а участі в дистанційному навчанні не брав через відсутність вдома інтернету.

Як сказано в постанові суду, «02 березня 2021 року до Шумського районного суду Тернопільської області надійшов протокол про адміністративне правопорушення, згідно якого вбачається, що жінка не забезпечила належних умов навчання для свого неповнолітнього сина, 2006 року народження». Через це її син протягом дистанційного навчання не виходив на зв`язок із вчителями, має часті пропуски навчання у школі, чим вчинила правопорушення, передбачене ч. 2 ст.184 КУпАП. – Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей, що тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також: На Рівненщині школи можуть закрити на карантин не через коронавірус.

До слова, у вересні минулого року жінку вже притягали до адмінки за тією ж статтею, однак з інших причин, тож випадок розглядали як повторне вчинення правопорушення.

У судовому засіданні мама підлітка вину визнала повністю, у скоєному щиро розкаялась, пояснила, що через запроваджені карантинні обмеження, син не відвідував школу, а участі в дистанційному навчанні не брав через відсутність вдома інтернету. Зважаючи на те, що згадане порушення не потягло за собою будь-яких наслідків, «що негативно вплинули на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління, пом`якшуючою обставиною визнається те, що обвинувачена щиро кається у вчиненому, суд вважає за можливе звільнити порушника від адміністративної відповідальності за малозначністю і обмежитись відносно неї усним зауваженням».