На Рівненщині неповнолітні вживали на вечірці наркотики, трьох шпиталізували у важкому стані - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
На Рівненщині неповнолітні вживали на вечірці наркотики, трьох шпиталізували у важкому стані

Догралися.

Фото ЧаРівне.

На Рівненщині неповнолітні вживали на вечірці наркотики, трьох шпиталізували у важкому стані

«Бавилися» наркотиками і потрапили в лікарню

Вночі 20 березня на лінію 103 на Рівненщині надійшло декілька однакових викликів. Медичної допомоги потребували неповнолітні з села Федорівка, що на Гощанщині.

Бригади Гощанської підстанції екстреної медичної допомоги прибули за вказаними адресами. У чотирьох пацієнтів віком 15-17 років були однакові симптоми, повідомляє ЧаРівне. 

Неповнолітні під час спільної вечірки вживали небезпечні для організму наркотичні речовини (амфетамін та матадон).

У чотирьох пацієнтів віком 15-17 років були однакові симптоми.

Після наданої медичної допомоги працівники швидкої транспортували 3-х пацієнтів без свідомості до Гощанської центральної районної лікарні в реанімаційне відділення. Одного підключили до апарату штучної вентиляції легень. Четвертий молодик у значно кращому стані, оскільки батьки промили йому шлунок одразу як помітили, що сину погано.

Про подію повідомили поліцейським.

Близько 6-ї ранку 20 березня двох неповнолітніх пацієнтів у важкому стані транспортували до Рівненської обласної дитячої лікарні. Одному з яких лікарі ввели антидот. З‘явилася м‘язева активність, проте він залишався в комі.

Читати також: «Виховала не одне покоління»: на Рівненщині померла вчителька

Джерело: ЧаРівне