«Татку, не треба!»: чоловік побив дружину на очах у дітей (Відео 18+) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
«Татку, не треба!»: чоловік побив дружину на очах у дітей (Відео 18+)

Чоловік знущався над жінкою півтора роки.

Скріншот з відео.

«Татку, не треба!»: чоловік побив дружину на очах у дітей (Відео 18+)

За словами постраждалої, її цивільний чоловік півтора роки знущався над нею

Мешканка Кременчука Ольга Плохотніченко поскаржилася в соцмережі на насильство з боку цивільного чоловіка і опублікувала відео, на якому зафіксована його жорстка поведінка прямо на очах у дітей, передає УНІАН.

Він бив мене багато разів при дітях.

На записі видно, як чоловік заходить в дитячу кімнату, де на двоярусному ліжку лежать діти. Він хапає дружину за волосся і витягує з кімнати. У цей час діти з криками «Татко, не треба!» встають з ліжка і біжать за батьками.

«Зараз я відкрито прошу захисту. Всі кажуть чекати рішення суду. Опіка, поліція. Я боюся з сином виходити з квартири! З ним знаходиться молодший син! Чоловік півтора року знущався наді мною. Над дітьми психологічно. Він бив мене багато разів при дітях», – йдеться в пості жінки.

На іншому записі видно, як постраждала намагається вийти з дому, але цивільний чоловік її хапає за волосся і затягує назад, де починає бити.

Читайте також: «Діти плакали і кричали»: на Рівненщині батько розшукує водія, який побив його сина.

За даними криворізького блогера Олексія Таймурзіна, кривдником жінки є уродженець Кривого Рогу В'язовський Володимир Володимирович, який зараз проживає в Кременчуці.

За його словами, чоловік насильно утримує молодшого сина, не дає йому бачитися з матір'ю і погрожує їй фізичною розправою.

Відео не рекомендуються до перегляду вразливим людям, вагітним і неповнолітнім!