Єдина медаль: Ковельчанин Олександр Бражнік — бронзовий призер чемпіонату України з боксу

Єдина медаль вивела в загальному заліку Волинь на 12 місце.

Фото Ковельська міська рада.

Упродовж тижня в м. Кривий Ріг проходив чемпіонат України з боксу серед юніорів 2005-2006 р.н.

В ньому взяв участь 371 спортсмен з 20 областей. Приємно відзначити, що ковельчанин Олександр Бражнік у складі збірної команди Волині у ваговій категорії 50 кг (тут за перше місце змагались 24 спортсмени) виборов бронзову нагороду, поступившись у півфіналі одеситу.

Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Ця єдина медаль вивела в загальному заліку Волинь на 12 місце. Олександр виконав норматив і здобув звання кандидата у майстри спорту та увійшов до національної збірної України.

Ця єдина медаль вивела в загальному заліку Волинь на 12 місце.

Після відпочинку ковельчанина чекає навчально-тренувальний збір в селі Залізний Порт Херсонської області для підготовки до участі у чемпіонаті Європи, який відбудеться у місті Батумі (Грузія).

Відділ у справах молоді, фізичної культури та спорту вітає Олександра та тренера БК «Панчер» Миколу Потапюка з бронзовою нагородою чемпіонату України.