Збірна України здобуває нічию у виїзному поєдинку із чинними чемпіонами світу-французами

Стартували!

Ілюстрація sport.bigmir.net

Франція – Україна – 1:1 (1:0 – Антуан Грізманн, 19 хв.; 1:1 – Преснель Кімпембе, 57 хв. (у власні ворота))

Відбір до ЧС-2022. Європа. Група D. 1-й тур. 24 березня 2021 року. Париж (Сен-Дені). «Стад де Франс». Головний суддя Тобіас Штілер (Німеччина).

Стартувати у відборі до ЧС-2022 збірній України довелося виїзним поєдинком із переможцями ЧС-2018!

Наші пропустили ближче до середини першого тайму. Антуан Грізманн красиво поклав м'яч у дальню дев'ятку воріт Георгія Бущана – хоча почався цей епізод із очевидного офсайду!

У другому таймі українці заграли сміливіше і вже невдовзі зуміли зрівняти рахунок. Олександр Караваєв класно віддав на одноклубника-динамівця Сергія Сидорчука, після потужного удару якого й суттєвого рикошету від Преснеля Кімпембе м'яч влетів у ворота чинних чемпіонів світу!

Далі перед підопічними Андрія Шевченка стояло завдання вистояти на легендарному «Стад де Франс» – і вони з ним впоралися! Хоча, звісно, кількох хур вболівальницьких нервів це коштувало... Хай там як – дуже оптимістичний старт «тризубих» у відборі до ЧС-2022!