У селі на Волині будують школу за 55 мільйонів гривень (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
У селі на Волині будують школу за 55 мільйонів гривень (Фото)

Будувати школу почали у 2019 році.

Фото зі сторінки Волинської ОДА у Facebook.

У селі на Волині будують школу за 55 мільйонів гривень (Фото)

У селі Піща Ковельського району споруджують новий навчальний заклад, загальною площею понад 2 тисячі квадратних метрів

Кошторисна вартість об’єкту становить понад 55 мільйонів гривень, інформує Волинська ОДА.

Будувати школу почали у 2019 році. У 2020 році проєкт з будівництва школи був включений у загальнонаціональну програму «Велике будівництво». У 2021 році цей об’єкт увійшов, як перехідний у перелік проєктів, що фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Цьогоріч усі будівельні роботи будуть завершенні, а школярі зможуть отримувати знання у нових просторих та комфортних класах, обіцяють в облдержадміністрації.

Цьогоріч усі будівельні роботи будуть завершенні, а школярі зможуть отримувати знання у нових просторих та комфортних класах, обіцяють в облдержадміністрації  Попри карантинні обмеження, які діють на Волині з березня 2020 року, усі будівельні роботи здійснюють у повному обсязі.

Наразі у новозбудованому приміщенні школи тривають внутрішні будівельні роботи, встановлюється сучасна система опалення, здійснюються зовнішні фасадні роботи.

Окрім цього, з ініціативи Мінрегіону та Міністерства освіти і науки України в навчальному закладі будуть дотримані усі умови інклюзії та створенні умови для надання якісних освітніх послуг.

У результаті будівництва нової школи з’являться навчальні класи для учнів молодшого віку, спортивний зал для занять фізичною культурою та спортом, актова зала для занять художньою самодіяльністю, бібліотека та приміщення їдальні.