Київ-Баскет програв Іроні і залишив Кубок Європи ФІБА (Відео топмоментів) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Київ-Баскет програв Іроні і залишив Кубок Європи ФІБА (Відео топмоментів)

Київ-Баскет у підсумку поступився, залишивши Україну без представництва в чвертьфіналі Кубку Європи ФІБА.

Волинь-нова

Київ-Баскет програв Іроні і залишив Кубок Європи ФІБА (Відео топмоментів)

Київ-Баскет поступився в 1/8 фіналу Кубку Європи ФІБА ізраїльському Іроні, невдало відігравши другу половину матчу

Ізраїльські баскетболісти більш зосередженими ввійшли в гру. Націленість на атаку разом з кращою грою під кільцем суперника дозволили Іроні захопити лідерство з початку зустрічі. Кияни поступово змогли додати агресії та перехопити ініціативу, змусивши суперника більше фолити та помилятися. Уже до кінця стартової чверті українці вийшли вперед.

У другій 10-хвилинці Київ-Баскет продовжував тиск на Іроні. Поступово перевага українців зросла до 10-ти очок. Ключовими в першій половині стала загальна перевага Київ-Баскета в реалізації та підбиранням. А головним козирем став Сергій Павлов, який набрав 14 очок, передає пресслужба ФБУ.

З початком другої половини ізраїльтяни спробували переломити перебіг боротьби. І їм це вдалося. За половину ігрового часу третьої чверті Іроні відіграв відставання та знову вийшов вперед. Кияни під тиском суперника втратили впевненість і програли третю чверть – 8:29. Загальна перевага Іроні зросла до 13-ти очок.

Аргументів на заключну чверть, аби спробувати відігратися, у киян не знайшлося. Навпаки, Київ-Баскет продовжував багато втрачати та помилятися. Гравцям Іроні лише залишалося старанно користатися помилками суперника, що вони й робили.

Читайте також: Пятов може покинути Шахтар

Відтак Київ-Баскет у підсумку поступився, залишивши Україну без представництва в чвертьфіналі Кубку Європи ФІБА.

Напередодні в 1/8 фіналу програли Прометей та Дніпро.

КУБОК ЄВРОПИ ФІБА
1/8 фіналу
24 березня
Іроні (Ізраїль) – Київ-Баскет (Україна) – 90:76 (22:23, 14:21, 29:8, 25:24)