Німецький арбітр вибачився перед Шевченком за вкрадену в українців перемогу над чемпіонами світу-французами

Як так можна судити?!

Скріншот Футбол 1.

Асистент головного судді не побачив більш ніж очевидний офсайд

Асистент головного арбітра матчу кваліфікації ЧС-2022 Франція - Україна Марко Ахмюллер вибачився перед тренером «жовто-синіх» Андрієм Шевченком за свою помилку, яка призвела до голу господарів.

Про це в ефірі «Футбол 1» повідомив журналіст Дмитро Шпірко, інформує УНІАН.

У першому таймі Ахмюллер не помітив положення поза грою у гравця французької збірної Бенжамена Павара, який вів боротьбу за верховий м'яч. Після цього атака Франції продовжилася, і Антуан Грізманн забив гол.

Перед другим таймом рефері перепросив за свою помилку.

«Своїми очима бачив - лайнсмен вибачився перед Андрієм Шевченком, вийшовши на другий тайм. Очевидно, переглянувши той епізод. Він вибачався перед нашим тренером», - розповів журналіст.

Нагадаємо, на матчі не використовувався VAR. Зустріч обслуговувала бригада арбітрів з Німеччини на чолі з Тобіасом Штілером.

Матч Франція - Україна завершився з рахунком 1:1. На гол Антуана Грізманна українці відповіли ударом Сергія Сидорчука, після якого м'яч влетів у сітку рикошетом від Преснеля Кімпембе. Спершу м'яч був записаний, як автогол, але пізніше УЄФА переписав його на Сидорчука.

Франція і Україна зустрічалися в 11-й раз в історії. Внічию команди зіграли вчетверте (в України - одна перемога і шість поразок).