Детективи НАБУ врятували «від мишей» 340 тонн зерна з Держрезерву - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
Детективи НАБУ врятували «від мишей» 340 тонн зерна з Держрезерву

Немає слів...

Фото facebook.com

Детективи НАБУ врятували «від мишей» 340 тонн зерна з Держрезерву

23 березня це зерно за сумнівними документами намагалися вивезти з «Охтирського КХП»

У Національному бюро повідомили про те, що з державного підприємства, яке входить до складу Держрезерву, намагалися вивезти зерно. Про це повідомила пресслужба НАБУ, інформує kurkul.com.

«Детективи НАБУ запобігли розкраданню 340 тонн зерна. 23 березня це зерно за сумнівними документами намагалися вивезти з «Охтирського КХП», що входить до складу Держрезерву. За цим фактом здійснюється розслідування. Зерно повернули на держпідприємство», — інформує бюро.

Детективи НАБУ запобігли розкраданню 340 тонн зерна. 23 березня це зерно за сумнівними документами намагалися вивезти з «Охтирського КХП», що входить до складу Держрезерву.

Як повідомили в НАБУ, це вже друга спроба розкрадань на ДП «Охтирський КХП». В лютому з держпідприємства планували вивезти необліковані зернові та олійні культури. Тоді цю спробу припинили детективи НАБУ за сприяння нового керівництва філії.

Як відомо, 22 листопада НАБУ і САП повідомили про підозру в.о. директора філії «Хлібна база» ДП «Охтирський КХП» Олегу Красноскутському. 24 листопада його відправили під цілодобовий домашній арешт.

Нагадаємо, за версією слідства, у листопаді в.о. директора філії Держрезерву, без отримання дозволу власника зерна, яке зберігалося на базах, вирішив відвантажити його комерційним структурам без оплати з їхнього боку. У такий спосіб він планував заволодіти понад 189 тонами зерна вартістю понад 2,8 млн грн, яке належало Держрезерву.

Пізніше детективи встановили, що загальний обсяг необлікованих зернових перевищує 800 т, а його вартість сягає 6 млн грн..

Читайте також: Цукор, яйця і олія – як заморські фрукти?.