У матчі з фінами Шевченко не експрементуватиме - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
У матчі з фінами Шевченко не експрементуватиме

У зв'язку з коронавірусом в заявці виявилося більше воротарів, ніж зазвичай.

Фото із сайту korrespondent.net.

У матчі з фінами Шевченко не експрементуватиме

Спеціаліст буде вибирати в основу футболістів, які перебувають в найкращій формі

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував майбутній матч кваліфікації ЧС-2022 проти Фінляндії, пише КореспонденТ.

«Дуже приємно знову зіграти в Києві. Нам буде не вистачати повних трибун на НСК Олімпійському. Збірній важлива ваша підтримка.

Ми проведемо тренування і подивимося, в якому стані будуть наші хлопці. У нас хороша лавка. Визначимося з тією групою гравців, які будуть готуватися на гру і потраплять в заявку. Довбік один з тих гравців, які готуються до матчу, рішення приймемо потім.

Збірна Фінляндії заслуговує на повагу.

Ми викликали багато футболістів. У зв'язку з коронавірусом в заявці виявилося більше воротарів, ніж зазвичай. Залишати гравців поза заявкою - важке рішення. У матчі проти Франції наш воротар зіграв дуже добре. Сьогодні ввечері приймемо рішення.

Експериментів не буде. Нам поставлено завдання. Для експериментів потрібні товариські матчі. Зараз будемо вибирати в основу футболістів, які перебувають у найкращій формі.

Збірна Фінляндії заслуговує на повагу. Вони показують хороші результати, потрапили на Євро-2020. У них хороші виконавці. Ми знаємо їхні сильні сторони, матч буде непростим. Очікується багато боротьби та єдиноборства. Досягнемо успіху якщо виграємо в єдиноборствах», - сказав Шевченко на передматчевій прес-конференції.

Читайте також: Тимощук сам вибрав Росію, а не Європу – трансфер вже був узгоджений

Нагадаємо, матч Україна - Фінляндія відбудеться в неділю, 28 березня. На нашому сайті буде доступна онлайн-трансляція цього поєдинку, яка розпочнеться о 21:45 за київським часом.