«Чи поділиться Зеленський з протестувальниками?»: художня галерея готова викупити розмальовані двері Офісу Президента за космічну суму - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
«Чи поділиться Зеленський з протестувальниками?»: художня галерея готова викупити розмальовані двері Офісу Президента за космічну суму

Дядьки, ви там обережніше з артефактом!!!

Фото УНІАН.

«Чи поділиться Зеленський з протестувальниками?»: художня галерея готова викупити розмальовані двері Офісу Президента за космічну суму

Ціна нових дверей навіть близько не лежала...

Художня галерея з Києва захотіла викупити двері Офісу президента, які розмалювали під час акції на підтримку активіста Сергія Стерненка 20 березня.

Про це у Facebook повідомила адвокат родичів Героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська, інформує УНІАН.

За її словами, «арт-об'єктом» зацікавилися представники галереї (ГО «Речовий доказ») та фестивалю Senka, які і направили відповідний запит в Офіс президента. Вони пропонують викупити двері за ціною, що є на 10% вищою, ніж коштують нові двері.

«Тут деякі думають, що це жарт. Але ні. Все серйозно... Всі ризики, пов'язані з аукціоном, несе галерея. Для ОП це просто варіант продати ці двері дорожче за нові - чудова економія бюджетних грошей. ОП вважає, що це шваль. Художня галерея - що це арт-об'єкт і готова за нього заплатити. Який з цих варіантів більш вигідний для бюджету? Хто повинен ефективно управляти публічними фінансами?»- поцікавилася Закревська.

Оскільки суспільний інтерес до цього об'єкта не вщухає: двері експонуються в телеефірах, їх зображення розтиражовані в ЗМІ, вони отримали статус історичного та художнього артефакту. Ми впевнені, що відкритий аукціон дозволить реалізувати витвір мистецтва значно вище його номінальної вартості.

Про те, що двері з ОП скоро будуть виставлені на їх платформі, говорилося 26 березня на Facebook-сторінці Senka.

«Оскільки суспільний інтерес до цього об'єкта не вщухає: двері експонуються в телеефірах, їх зображення розтиражовані в ЗМІ, вони отримали статус історичного та художнього артефакту. Ми впевнені, що відкритий аукціон дозволить реалізувати витвір мистецтва значно вище його номінальної вартості», – говорилося в пості.

Читайте також: Полісмени допомогли розвантажити балони з киснем для хворих на Covid-19.