На Волині понад 100 правоохоронців стежили за проведенням повторних виборів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
На Волині понад 100 правоохоронців стежили за проведенням повторних виборів

Усі дільниці зачинилися вчасно.

Фото Pixabay.

На Волині понад 100 правоохоронців стежили за проведенням повторних виборів

На території області утворено 4 територіальних виборчих комісій та 12 дільничних виборчих комісій

Учора, 28 березня, відбулися проміжні та повторні вибори депутатів сільських, селищних рад. Вибори проходили у Володимир-Волинському та Ковельському районах. Усі дільниці перебували під цілодобовою охороною правоохоронців.

Для забезпечення публічної безпеки та порядку залучено понад 100 поліцейських та співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Читайте також: Волинянин продавав від 30 до 50 доз марихуани щомісяця.

Для забезпечення публічної безпеки та порядку залучено понад 100 поліцейських та співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Також створено мобільні резерви правоохоронців.

Загалом день голосування на Волині відбувся без порушень виборчого процесу. Поліцейські оперативно відпрацьовували всі повідомлення і надавали їм правову оцінку, стежили за дотриманням карантинних обмежень. Усі дільниці зачинилися вчасно, порушень  публічної безпеки не зафіксовано. Поліцейські продовжують нести службу, супроводжують членів комісій та виборчу документацію до ТВК.

Джерело: Сектор комунікації поліції Волинської області