Росіянин у ТікТок пояснив своїм землякам, чому Крим – це Україна - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Росіянин у ТікТок пояснив своїм землякам, чому Крим – це Україна

Українці вражені такою реакцією хлопця.

Фото УНІАН.

Росіянин у ТікТок пояснив своїм землякам, чому Крим – це Україна

Він нагадав, що згідно 73 статті Конституції України питання про зміну кордонів вирішується тільки всеукраїнським референдумом

Російський блогер з нікнеймом @primburg простою мовою пояснив своїм землякам, чому Крим – це Україна, передає УНІАН.

72 стаття говорить нам, що такий референдум може призначити або парламент, або Президент України, тільки за згодою народу.

Відповідне відео він опублікував у своєму ТікТок.

17-річний хлопець відразу ж уточнив, що він є громадянином Росії, після чого звернувся до всіх «кремлеботів».

Читайте також: «Та всрал*сь мені... я не буду дружити з тим, хто розмовляє українською»: блогерка потрапила в скандал (Відео 18+).

Він нагадав, що згідно 73 статті Конституції України питання про зміну кордонів вирішується тільки всеукраїнським референдумом.

«72 стаття говорить нам, що такий референдум може призначити або парламент, або Президент України, тільки за згодою народу», – додав він.

«27 лютого 2014 року російський спецназ захопив органи влади Криму. Був порушений Будапештський меморандум», - підкреслив росіянин, нагадавши, що російським півострів визнали лише Куба, Афганістан, Сирія, Венесуела і ще чотири країни з низьким рівнем життя.

17-річний юнак зазначив, що в окупованому Криму досі немає російських банків, а також популярних брендів – наприклад, Mcdonald's.

«До цього він був російським, а ще раніше – турецьким. Але Калінінград також був історично німецьким», - підсумував російський блогер.

Українці в коментарях зраділи адекватній позиції хлопця, який «розуміє справжню ситуацію».

«Нарешті я знайшов адекватного росіянина», «Молодець, малий. Ти мудріший за більшу частину росіян», «Це дуже добре, що ви почали вивчати українські закони», «Ще є росіяни, не заражені роспропагандою», – писали в коментарях.