Охоронці жорстоко побили атовця, бо припаркувався перед елітним Porsche (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Охоронці жорстоко побили атовця, бо припаркувався перед елітним Porsche (Відео)

Тривають слідчі дії.

Фото Pixabay.

Охоронці жорстоко побили атовця, бо припаркувався перед елітним Porsche (Відео)

В Одесі п’ятеро бійців накинулися на чоловіка

Побоїще сталося після того, як 36-річний потерпілий доставив клієнтові товар. Незнайомців він зустрів, коли повернувся до своєї машини.

Коли отримав перший удар – відповів газовим балончиком. Після цього на чоловіка накинулись всі гуртом.

Читайте також: У центрі Луцька четверо молодиків побили чоловіка через державну мову.

Бійка сталася начебто через парковку – чоловік вскочив на єдине вільне місце перед елітним Porsche. Коли отримав перший удар – відповів газовим балончиком. Після цього на чоловіка накинулись всі гуртом. Вже потім Євген Кучицький дізнався, що залив очі з перцевого балончика засновнику охоронної фірми Ованесу Кіракосяну.

Лікарі розповіли, що у чоловіка травми майже по всьому тілу. Він отримав струс мозку, перелам носу, множинні забої та синці по всьому тілу, забій грудної клітини та обох легенів. Потерпілому важко дихати – його постійно нудить і лихоманить.

Родину підтримують побратими Євгена. Колишні АТОвці влаштували мітинг під офісом тієї самої охоронної фірми. Учасники бойових дій вимагають, аби у фірми відібрали ліцензію. У поліції у відповідь відкрили провадження за статею «хуліганство».