Кремлівська пропагандистка, репетуючи в прямому етері про «ісконно руццкій Крим», гепнулася на підлогу й зламала руку (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Кремлівська пропагандистка, репетуючи в прямому етері про «ісконно руццкій Крим», гепнулася на підлогу й зламала руку (Відео)

Отакої!

Скріншот УНІАН.

Кремлівська пропагандистка, репетуючи в прямому етері про «ісконно руццкій Крим», гепнулася на підлогу й зламала руку (Відео)

Тепер у Катерини Стриженової трохи буде часу подумати...

Ведуча російського «Першого каналу» Катерина Стриженова під час прямого ефіру впала і зламала собі руку.

Епізод стався в ефірі програми «Час покаже», студія обговорювала питання, пов'язані з Кримом і Україною. На відео інциденту можна бачити, що ведуча кричить щось про «перегляд історії» і активно жестикулює. Потім оголошує перерву на рекламу, робить крок назад, але оступається і падає, пише УНІАН.

Співведучий Стриженової Руслан Осташко пояснив пригоду її емоційністю. 

В результаті травма руки, перелом. Зараз вона в лікарні.

«У студії було дуже напружено. У цей момент Катерина оголосила про перерву на рекламу. Вона часто дуже близько до серця все сприймає, мабуть, так сталося і цього разу. Вона задумалася, оступилася і впала. В результаті травма руки, перелом. Зараз вона в лікарні», - цитує його слова «Газета.Ru». 

Зазначається, що в ефірі обговорювалися заяви українського уряду про деокупацію та реінтеграцію Криму до складу України. 

Відео інциденту, тим часом, активно обговорюють в мережі.

Читайте також: Проти лідера партії «За майбутнє» Ігоря Палиці відкрили кримінальну справу щодо відмивання грошей.