Чоловік запросив у гості коханця своєї дружини і зґвалтував його - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Чоловік запросив у гості коханця своєї дружини і зґвалтував його

Немає слів...

Ілюстрація: history-doc.ru

Чоловік запросив у гості коханця своєї дружини і зґвалтував його

Перед тим добряче віддухопеливши

В ізраїльському місті Холон чоловік запідозрив свою цивільну дружину в тому, що вона зраджує йому з його другом і вирішив помститися.

Зокрема, 35-річний чоловік запросив товариша в будинок своєї матері під приводом дружньої зустрічі. Під час цієї зустрічі він збирався перевірити підозри і вимагати пояснень.

Однак все пішло іншим шляхом, передає УНІАН з посиланням на ТСН та на сайт Mynet. Замість розмови чоловік напав на приятеля, ймовірно, вдарив його ножем, після чого побив, зламавши ніс і щелепу. Потім роздягнув догола і згвалтував.

Потерпілий чоловік намагався відбитися пляшкою пива. Сусіди почули крики і викликали поліцію.

Потерпілий чоловік намагався відбитися пляшкою пива. Сусіди почули крики і викликали поліцію. Вона затримала підозрюваного, а травмованому чоловікові довелося звернутися за медичною допомогою.

Поліція звернулася до суду з проханням продовжити утримання підозрюваного під вартою. Чоловік, у свою чергу, повідомив суду, що «тільки захищався від приятеля, який напав на нього з пляшкою пива в руці».

Крім того, поліція припускає, що мати арештованого, яка перебувала вдома під час події, змила сліди крові і спробувала приховати докази, у зв'язку з чим її допитали.

Суд продовжив утримання підозрюваного під вартою. Проти нього збираються висунути звинувачення в заподіянні тілесних ушкоджень, незаконному володінні ножем, нападі на людину і скоєнні насильницького акту.

Читайте також: Рідні тиждень розшукували 35-річну жінку, а вона жебракувала біля торгового центру.